הפתרונות שלנו

כל מה שאתם צריכים לשיפור העסק שלכם

_edited_edited.jpg

Domino Notes

שירות מקיף ומקצועי

הצוות המקצועי של נוביליס בתחום Lotus Notes Domino מורכב ממפתחים, מנהלי מערכות, מומחי תמיכה, והדרכה. לצוות המוביל של החברה ניסיון מוכח של 8 עד 25 שנה בתחום.  החברה שלנו הובילה עד היום בהצלחה פרויקטים מגוונים של יישום תשתיות Lotus Notes / Domino ופיתוח מערכות ליבה ארגוניות  מובילות המבוססות על תשתיות אלו בארגונים מגוונים בארץ ובעולם.

AI לעסקים

לגרום לבינה מלאכותית לעבוד עבור העסק שלכם

אנו בנוביליס יודעים להחדיר בינה מלאכותית למציאות העסקית הייחודית שלכם ולספק את הידע והכלים שהצוותים שלכם צריכים כדי ליצור את הפתרונות הנכונים לאתגרים הנוכחיים של העסק וליצור כיוונים מועילים חדשים.

_edited.jpg
White Picket Fence _edited.jpg

הגן על הארגון שלך

תאימות מתמשכת

אנו מספקים ומבטיחים ציות ואכיפה באמצעות אוטומציה חכמה כדי לאפשר לעסק שלך תהליכי ניהול יעילים, איחוד כלים ועלויות תפעול מופחתות.

מתקנים חכמים

בטוח, פרודוקטיבי ויעיל

אנו מעצבים מקומות עבודה בטוחים וגמישים, מגבירים את מעורבות העובדים ומניעים יעילות תפעולית במתקנים שלכם

Construction Pre-Planning_edited.jpg
Team Meeting_edited_edited.jpg

AI WOKSHOPS

למנהלים עסקיים ומנהיגים

אנו עושים סדר בדברים, מראים מה זמין כיום, מדוע פרויקטי  AI שונים מפרויקטי IT מסורתיים המוכרים לנו היטב בכל הנוגע לאופי המעורבות של היחידות העסקיות.​

אנו חושפים את הסיכונים של "ישיבה על הגדר" ומאידך גיסא, מעניקים ידע כיצד להכין ולהוביל יוזמות AI מוצלחות על ידי תעדוף ההזדמנויות הנכונות, בניית צוות מומחים מגוון ועיצוב מודע של הפתרונות תוך הבנת השלכות על הארגון ועל לקוחותיו.